אימון ADHD לצעירים

אימון ADHD לצעירים – להקשיב, להתמודד ולהצליח
קשה לך לשבת וללמוד למבחני סוף סמסטר?
יותר מדי פעמים הדברים בעבודה לא הסתדרו לך ועזבת?
יש לך הרגשה שתמיד הדברים יותר קשים לך מאשר לאחרים?
   

אם יש לך הפרעת קשב וריכוז בוודאי כבר נתקלת בקשיים שהיא מביאה עימה בתקופת הלימודים בבית הספר. אבל עכשיו, כשהמסגרות נגמרו והתחלת לבנות לעצמך את החיים ואת העתיד המקצועי, בוודאי עומדים בפניך לפתע אתגרים חדשים שלא הכרת בעבר.

 אולי זה העניין שהתחלות חדשות לא פשוטות לך ואולי זה הלחץ שהוא כעת גדול יותר

חשוב לי לומר לך שגם אם יש לך תחושת בלבול כשלון  – אני מכירה את ההרגשה שלך ויכולה לעזור לך.

כאמא לילד בעל הפרעת קשב וריכוז, המכירה מקרוב את הקשיים, האכזבות והתסכולים, וכמאמנת אישית, המלווה כבר שנים אנשים בעלי הפרעת קשב וריכוז, אני יודעת שיש דרכים שיכולות לעזור לך להצליח.

בתהליך אימוני ממוקד וקצר אתן לך כלים להתמודד טוב יותר עם משימות כמו ניהול זמן, דחיינות, תכנון, ביצוע מטלות רוטיניות ועוד ואמצא, ביחד איתך, את טכניקות הלמידה המתאימות לך ביותר. לאחר שנזהה את הדברים שקלים לך יותר, את חוזקותיך ואת יתרונותיך נלמד כיצד לחזק אותם ולהשתמש בהם על מנת להשיג את המטרות שהצבת לעצמך.

אני מאמינה שבהשקעה לא גדולה מזמנך נוכל להחזיר לך את תחושת השליטה ולשפר את איכות חייך בצורה משמעותית ובתוך זמן קצר.

 תהליך האימון הינו אישי ומותאם לך ולאורח חייך. ההצלחה שלך וגם הרגשתך הטובה מאוד חשובות לי ואני מחויבת לך ואהיה שם עבורך בהקשבה ובייעוץ  גם בין המפגשים שלנו.

כחלק מתהליך האימון יהיו לך הזדמנויות לחוות חוויות הצלחה שיתרמו משמעותית לעליית בטחונך העצמי והאמונה שלך ביכולותיך. כן נעבוד על נושאים נוספים כהתמודדות עם תסכולים ושליטה בכעסים שיעזרו לך במערכות היחסים שלך במשפחה, בעבודה ובלימודים ויאפשרו לך לרתום את סביבתך לעזרתך במידת הצורך.

 חבל על כל יום שעובר עליך בהתמודדות מפרכת עם האתגרים הגדלים שבחייך. אשמח לקחת חלק בשינוי שלך, מניסיוני האישי והמקצועי אני מבטיחה לך שממש בקרוב החיים יכולים להשתנות עבורך לטובה.

לתיאום פגישה מוזמנים להתקשר
יעל שגיא – אריאן